Dežure 13. augusta u sklopu akcije #jasammuzej

U četvrtak, 13. augusta, dežurat će Arjana Tafro Buljubašić, Aida Zubčević, Mirna Dizdarević, Saša Marković, Sandra Muratović, Melisa Lokvančić, Dženana Mehanić, Ana Ćavar, Mirna Jančić Doyle, Maja Mirković, Jasmin Hasanović, Srđan Šarenac, Mirsad Priganica, Nermana Mehić Basara, Tomislava Banić, Ana Andrle, Gordana Azinović, Kolektiv Radio M, Arman Fatić, Sanin Milavić, Snežana Bogićević, Mirza Hodžić.

Također će dežurati FK Sarajevo i volonteri Crvenog križa Federacije BiH.

Udruženje Akcija, u sklopu građanske akcije "Ja sam Muzej", održat će konferenciju za medije u Zemaljskom muzeju BiH, gdje će predstaviti policy analizu tima Akcije s preporukama modela za sistemsko finansiranje Zemaljskog muzeja BiH.

Više informacija o dežurama pronađite na jasam.zemaljskimuzej.ba/dezuram-za-muzej.