Damir Marjanović održat će predavanje u Muzeju

U sklopu građanske akcije solidarnosti „Ja sam Muzej“, prof. dr. Damir Marjanović i prof. dr. Salmedin Mesihović dežurat će 7. augusta u Zemaljskom muzeju BiH i tom prilikom, u prostoru Botaničke bašte Muzeja, kod Zgošćanskog stećka, održat će naučno predavanje o genetičkom i ilirskom nasljeđu ovih prostora.

Predavanje će se održati u terminu od 10 do 12h

Realizacija predavanja će biti omogućena zahvaljajući podršci Hamdije Pašića, Tarika Kapetanovića, Tina Marjanovića, Samira i Anese Omerefendić, te Almasa Smajlovića.

Predavanje prof. dr. Damira Marjanovića, Prirodno-matematički fakultet, i prof. dr. Salmedina Mesihovića, Filozofski fakultet Sarajevo, ukazat će na značaj Zemaljskog muzeja kao naučno-obrazovne institucije.

Ukoliko želite prisustvovati predavanju, molimo Vas da najavite svoj dolazak na e-mail adresu [email protected] , jer je broj mjesta ograničen zbog kapaciteta Botaničke bašte. Hvala na razumijevanju!