Dežure 1. septembra u sklopu akcije #jasammuzej

22.05.2019.

U utorak, 1. septembra, u sklopu građanske akcije solidarnosti "Ja sam Muzej" dežurat će Husein ef. Kavazović, reisu-l-ulema Islamske zajednice BiH.

Također će dežurati i volonteri humanitarne organizacije Ruku na srce, Arijana Turković, Philipp Dieta Chmair, Katherine Watson, uprava Grawe osiguranje d.d. Sarajevo, Bojana Matić-Ostojić, Samra Tozo, Petra Bischof, Lisa Fagin Davis, Ivana Mostarac te učenici i profesori II gimnazije Sarajevo.

Više informacija o dežurama pronađite na jasam.zemaljskimuzej.ba/dezuram-za-muzej.

Za 1. septembar u 20:00 sati najavljen je i koncert u sklopu Sarajevo Chamber Music Festivala: CEREMONIJA ZATVARANJA – KONCERTNI PERFORMANS – MLADI UMJETNICI SCMI ZA ZEMALJSKI MUZEJ.

Više informacija o koncertu pronađite na jasam.zemaljskimuzej.ba/art-akcije/muzički-program-za-zemaljski-muzej.