Dežure 27. augusta u sklopu akcije #jasammuzej

18.10.2017.

U četvrtak, 27. augusta, u sklopu građanske akcije solidarnosti "Ja sam Muzej", dežurat će kolektiv Fondacije Konrad Adenauer, Maja Salkić, Melina Dželović, Aida Trepalovac, kolektiv Sindikalne organizacije Lutrije BiH, Amina Karaica, redakcija "Novo vrijeme", Mujo Hebibović, Amela Tabučić, Edin Veletovac, Ivanče Božić, Irma Alimanović, Vijeće mladih općine Stari Grad, Samir Geko, Edukativni centar "Sovice", Milena Bumbić.

Također će dežurati Jurriaan Kraak, ambasador Kraljevine Holandije u BiH, Gabriele Kowal Manderla, prva sekretarka Njemačke ambasade u BiH u pratnji Marie de Gloria Barroso Staneck i Arthura Stanecka Fernandesa te Anne Havnør, zamjenica šefa misije u Ambasadi Kraljevine Norveške u BiH.

Više informacija o dežurama pronađite na jasam.zemaljskimuzej.ba/dezuram-za-muzej.